سلام دوستان نهايت گرانقدر و دوست داشتنی ام. کنسرت فرزند مرحوم احمد ظاهر به خير و خوبی گذشت.
اکنون می پردازم به معرفی احمد ياسر بهار که دوستان ورجاوندم تقاضا نموده بودند.
احمد ياسير بهار فرزند ( خالده ) دختر پرگل است که به طور مرموز به قتل رسيد و شايد قتل خالده بی رابطه با قتل احمد ظاهر نباشد.
چهرهء احمد ياسر ۹۹.۵ فيصد به مرحوم احمد ظاهر شبيه است و نسبت به احمد رشاد آواز نزديکتر به پدرش دارد. کرکتر های ذاتی احمدظاهر نيز در وجود احمد ياسر نمايان است، اما متاسفانه با سواد ابتدايی نيز تقريبا بيگانه است. حلقهء رفقای نزديکش را بی مايه .......... تشکيل می دهد.
در اين سفر با شش تن از نوازنده های دست اول افغانستان به دوشنبه شهر - البته به ابتکار من حقير و رزم آفرين فرخاری - تشريف آورده بودند.
این نوازنده ها در کنسرت محترم فرهاد دريا نيز او را همکاری نموده بودند.
در راس نوازنده ها استاد توانای کلاسيک، کمپوزيتور دست بالا و موزيک دايرکتر با سليقه محترم شاه محمود نوروزی قرار داشت.
نوازنده ها:
۱ - بصير رامش - ليت گيتاريست
۲ - احمد جاويد خوشنود - بس گيتاريست
۳ - فريدون الف زاده - طبله نواز
۴ - فريد ناله - درميست
۵ - فرهاد نديم - درميست
۶ - کيبورد و تنظيم و رهبری - شاه محمود نوروزی

دوستان عزيز! در رابطه با احمد ياسر بهار بسيار حرف های بالا و پستی است که نه من صلاحيت گفتنش را دارم و نه معلومات کاملا دقيق است. بناءٌ بيشتر روی اين موضوع غامض نمی پيچيم.
من متاسفانه نمی توانم تصوير را روی پيرشين بلاگ ظاهر بسازم. اگر تقاضای دوستان بود، از طريق دوست غمخوار و ديزاينر مجرب زينت جان نور اين کار را خواهيم کرد.
انتظار نظريات شما عزيزان می مانم.

/ 20 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آتش

به پاسخت نوشتم. شادباشی عزيز.

khadijah

سلام هارون عزيز تشکر بابت مطالب*فکر کنم خيلی در اين موارد فعال باشيد! کامياب باشيد

mursal

سلام دوست عزيز ! زحمات و ابتکارات شما همه قابل قدر اند . اين اولين باری است که از طريق شما با اين پسر شهيد احمد ظاهر آشنا ميشوم . اگر امکان داشته باشد معلومات بيشتر در قسمت زندگی هنری ايشان ارائه داريد .خيلی خوب خواهد شد ونيز اگر برای تان مقدور باشد يک آهنگ از وی را بگذاريد . شاد وآباد باشيد

قزوه

عزيز دلم ! هاروننا و نورچشمنا ! سلامٌ علی آل هارون و مستان. به روی چشم. فعلا مقاله ای با نام فرزانه ای از خجند را در ادب تاجيک زده ام. مقاله ی مستان را هم نوشته ام اما کوتاه است و چون خانواده اش چشم انتظارند بگذار يک مقدار ژر ملات ترش کنم تا به ذائقه شان بيشتر خوش آيد. ظرف يکی دو روز آينده مقاله را در ادب تاجيک می زنم. مقاله ی فرزانه ای از خجند و قبلش مقاله ی خيرانديش را هم به دوستان برسان مثلا به عجمی و کمال نصرالله و يا نظام قاسم و اگرهم شد به خود فرزانه. ما شرمنده ی شماييم.

rezamotamed

سلام هارون جان. من خيلی موسيقی تاجيک و افغان را دوست دارم. بخصوص وقتی آوازهايش را شعرهای سعدی و حافظ با لهجه اصيل تاجيک و افغان زيباتر می کند. برای شما که در اين راه کوشاييد آرزومند توفيق بیشترم.

سید یعقوب ابراهیمی

سلام به پاکی دره های ناب دری ودرود به قداست شعرپارسی/سلام بتو که ترنم هردو راساز میکنی.ایجا دوستان مزاری ، جوان های باشوری نشسته و آنها هم به گرمی سلامت میکنند امید بپزیری. اینها همه از دوست داران شعرت هستند.اگر بپرسی چرا دیر دیر می آیم باور کن اینجا آنقدر مصروفیت زیاد شده که کمتر کسی به کسی میرسد. تشکر از پیام زیبایت در مزار لاله زار /شاد باشی.

امين

وبلاگ جعفر رسولي هر روز به روز مي شود ... مطلب جديد: ئيدروپلتيك ... منتظر شما و نظرات سازنده ي شما هستيم ...

فر يبا ( آتش )

دوست عزيز راعون جان سلام بر شما ، موفقيت های هميشگی شما عزيز را آرزو مندم خوشحا لم که سری به ويرانه مرواريد های پراگنده سر زديد . مو فقيت جاودانگی شما را آرزو مندم

مجیر

راعون عزیز امید دارم خوب باشی... در سایت ات جنجالهایی دیدم خیرت خو اس

habibulah

سلام